Kalk Gidelim


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası TRT İzle’de!

Kalk Gidelim 26.Bölüm

Seyfettin, Meryem’e yakalanmış, Mustafa Ali de Meryem’in İstanbul’daki evlerine Meryem’in talip olduğunu öğrenip delirmiştir. Seyfettin Meryem’i kızdırmadan bir çıkar yol arar. Seyfettin, Halil’e yeni süt şirketi kurmak için gerekli hazırlığı yapmasını ister. Seyfettin de diş hekimi Hale Hanım’a istediği inekleri teslim ederken aklına Hale Hanım ve Kahya Sadık’la ilgili oldukça hayırlı bir fikir gelir ve bunu yoklamak için harekete geçer.
Veli Rusya’ya gidecek diye Duru ve Dudu üzülürler. Şakir ise bu duruma oldukça sevinir. Kendince sürpriz bir kutlama ayarlar fakat bu kutlamanın sonu asıl Şakir’e sürpriz olur. Ayrıca Veli, Mustafa Ali’ye hiç tahmin edemeyeceği bir teklifte bulunur. Mustafa Ali’nin bu teklife nasıl karşılık vereceği merak konusu olur.

Halim ile Badegül arasındaki aşk, anneler günüyle bambaşka bir boyut kazanır. Canberk ise kendini dağlara vurarak kamp yapmaya devam eder. Oğlunun bu durumuna el atan Nurcan, İstanbul’dan Melisa isimli ilk aşkını köye davet eder. Canberk, Melisa’nın gelişine hazırlıksız yakalandığı için beklenmedik bir tepki verecektir. Köydekilere ilk aşkı olarak tanıtmak istemeseler de bu durumu istemeden de olsa bir kişi daha öğrenmiştir.
 

diğer bölümler :