Ev Sineması

Ev Sineması "Sessiz Yalanlar"

Murat Özgenç'in kocası olduğuna inanan Ceren, tedavi gördüğü akıl hastanesinde doktorları buna ikna edememektedir. İlaçlarını kullanmayı reddeden Ceren sonunda tedavi görmeye ikna olmuş gibi yaparak Hastaneden kaçarak Murat'ın yanına gitmeyi kafasına koyar.
Bu sırada tanınmış bir mimar olan Murat Özgenç ise eşini kanser tedavisi gördüğü hastanede bir an olsun yalnız bırakmamaktadır. Ancak eşi tedaviye yanıt vermez ve Murat eşini kaybeder. Bu kaybı kaldıramayan Murat teyzesi Hatice ile birlikte tatil beldesinde ki evine giderek inzivaya çekilir.
 
Planlarını yapan Ceren uygun vakit geldiğinde hastaneden kaçar ve doğruca Murat'ın olduğunu hatırladığı eve gider. Geldiği yer gerçekten de mimar Murat Özgenç'in evidir. Kapıyı Murat'ın teyzesi açar. Ceren Murat'la karşılaştığında karşısındaki Murat Özgenç'in evli olduğunu iddia ettiği Murat Özgenç olmadığını görünce bayılır.
 
Ceren geldiği evde gerçekten de bir süre yaşadığına Murat'ı ikna eder. Murat ise kendi ismini kullanarak gelip evinde kalan bu yabancının kim olduğunu merak etmiştir. Ceren'i de alıp İstanbul’a gelirler.  Murat olay hakkında bilgi toplarken Ceren kaldıkları otelde saldırıya uğrar. Birisinin Cereni öldürmeye çalıştığını ve olayların büyüdüğünü fark eden Murat onu güvenli bir yer olduğunu düşündüğü yazlık evlerine götürür tekrar. Ceren orada da saldırıya uğrar. Bütün düğümün Ceren'in evliliğinde olduğunu düşünen Murat Ceren'i de alarak İzmit’te evlendikleri Nikah dairesine giderler. Burada evliliğin düzmece bir evlilik olduğu ortaya çıkar. En sonunda Ceren hipnoz olarak geçmişinde yaşadıklarını öğrenmeye karar verir. Bu iş için geldiği psikolog, tüm olayların çözüldüğü yer alacaktır.

Yayin Tarihi:

oyuncular:

tüm oyuncular