Sevda Kuşun Kanadında'dan Duygusal Klip

11/29/2016

Sevda Kuşun Kanadında dizisinde duygusal bir klip yayınlandı.

Video Yükleniyor...
Sevda Kuşun Kanadında'dan Duygusal Klip

TRT1'in tarihe farklı bir ışık tutan dizisi Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Cem Karaca'nın sesinden 'Sevda Kuşun Kanadında' parçası duygusal görüntüler eşliğinde verildi. 

Dizilerle ilgili kısa videolara dizi sayfasının ekstralar bölümünden ulaşabilirsiniz. Sevda Kuşun Kanadında 19.Bölüm Özeti: 

Türkiye’nin 70’li yıllarını anlatan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında bu hafta da Türkiye’nin yakın tarihindeki olaylara ışık tutmaya devam ediyor.   
Bu Cuma 19. bölümüyle ekrana gelecek dizide,  Ömer ve Asım’ın Zafer Erbay’a karşı verdikleri amansız mücedele ekrana gelecek.
Ömer, Zafer’in adamı olan Solaklı’ya son darbeyi vurmaya kararlıdır. Bu niyetini Cemil Ateş’e söyler ancak Ateş komiserin amacı ve kuracağı oyun başkadır. 
Asım’ın Şifreli Mesajı
Asım ise üniversitede çalışabilmek için girişimde bulunur. Milli sanayii ve yerli silah düşüncesini Erbakan Hoca ile  paylaşır. Ancak, Zafer bunu öğrenecek ve  bu işin peşini bırakmayacaktır.
Ailesi dağılan Zafer kontrolünu korumak için çok çaba sarfeder. Bir yandan fabrikasında çıkan işçi greviyle uğraşırken bir yandan da kendine karşı oynanan oyunlarını iyi anlamaya ve karşı oyun kurmaya çalışır. BuNun için bazı infaz kararları vermesi gerekmektedir!
MTTB’nin Hukuk Mücadelesi
İbrahim Başkan ise kapatılan MTTB’nin tekrar açılması için uğraşmaktadır. Savcı muhalefet eder. Buna rağmen İbrahim başkan pes etmez ve hukuk mücedelesini sürdürür.