Teşkilat – Neslihan gerçeği öğreniyor

4/24/2024

Üç sezon önce TRT 1 ekranlarına geldiği günden bu yana izleyicilerin favorisi olan Teşkilat, dün akşam yine aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle ekranlara geldi. Dizinin 105. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Teşkilat – Neslihan gerçeği öğreniyor


TRT 1’in en çok beğenilen dizilerinden Teşkilat, her bölümüyle izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatıyor. Aksiyon dolu sahnelerinin yanı sıra hikâyesi ve oyunculuklarıyla da göz kamaştıran dizinin son bölümü yine çok beğenildi. Teşkilat’ın pazar günü yayınlanacak olan 105. bölüm fragmanı da yayına girdi. Yeni bölüm fragmanını izlemeden önce, son bölümde neler yaşanmıştı, gelin birlikte göz atalım.

Neslihan’ın gerçek babası


Ömer, Çetin Erdemsoy’un Neslihan’ın babası olmadığını, gerçek babasının Teşkilat’ın isimsiz kahramanlarından biri olduğunu öğrendi. Üstelik Ömer, Neslihan’la yolunun kesişmesinin yine bu gizli kahramanlar tarafından sağlandığını duyunca, neye uğradığını şaşırdı.

Önce vatan


Ömer, Neslihan’a Çetin Erdemsoy’un Kambur’la olan telefon konuşmalarını dinletip vatan haini olduğunu gösterdi. Neslihan, duydukları karşısında büyük bir yıkım yaşasa da, vatanı için babasından bile vazgeçmeyi göze alarak Ömer’e yardımcı oldu.
Deşifre olduğundan şüphelenen Çetin, korkuya kapılarak Ömer’e tuzak kurdu. Ömer, Çetin'in saldırısı altındayken Neslihan’a duygularını itiraf etti. İkili, Ömer’in hamlesiyle kurtulmayı başardı. Ekip, Kambur’un planını çözdü. Kambur’un elinden kurtulan Korkut ve Pehlivan, planlanan kimyasal saldırının ateşleneceği depoya baskın düzenledi. Ömer ve Nelishan ise Çetin’i tuzağa düşürerek suçüstü yakaladı. Çetin’in ele geçirilmesinin ardından Ömer, Neslihan’a babası hakkındaki büyük sırrı söyledi.

Teşkilat, yeni bölümleriyle her pazar akşamı TRT 1’de…

Teşkilat Dizisi Kadrosu

Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen: Burak Arlıel
Senaryo: Teşkilat Yazı Grubu
Oyuncular: Murat Yıldırım (Ömer Atmaca), Aybüke Pusat (Neslihan Erdemsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Korkut Sönmezay), Sarp Levendoğlu (İbrahim Karahoca), Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli), Tuğçe Açıkgöz (Gizem Kırcalı), Ebru Nil Aydın (Sacide Atmaca), Selin Genç (Sena), Melisa Akman (Nazlı Hisarca) ve Cengiz Bozkurt (Çetin Erdemsoy)

Teşkilat 105. bölüm fragmanı