Kuyruk

Kuyruk

TRT1'in eğlenceli yarışması Kuyruk nasıl oynanır? Kuyruk yepyeni ve çok eğlenceli bir bilgi yarışması... Her bölümde dörder kişiden oluşan üç takım yarışıyor. Yarışmacılar ister kendi takım arkadaşı ister rakip yarışmacı olsun doğru cevap verdiğine inandığı yarışmacının arkasında kuyruğuna giriyor. Doğru cevap veren yarışmacının kuyruğunda olanlar sorunun değeri kadar puanı eşit olarak paylaşıyor. Her etapta 3 soru ve 1 oyun var. Her takımın 3 joker hakkı bulunuyor. Kuyruk yarışmasındaki etaplar şöyle: 

Kuyruğuma Aynısını Ver: Kuyruktaki yarışmacıların her biri sorunun değeri kadar puanın tamamını alır. 
Kuyruğumda Kimse Olmasın: Yarışmacılar cevap verenin arkasında duramaz ve kuyruk dağılır.
Kuyruğumdan Tahsil Et: Yarışmacı bütün puanı alır ve puan kuyruğunda bekleyenlerden tahsil edilir. 
Final: En yüksek puanı alan takım finale kalır. Takımın en yüksek puan toplayan yarışmacısı doğru cevap verdiğini düşündüğü arkadaşının kuyruğunda yer alır. Eğer arkadaşı doğru cevap vermişse ödülleri ikiye katlanır. Yanlış cevap vermişse ödülün yarısıyla evlerine dönerler. 

İşte Kuyruk'ta yarışmak bu kadar basit...

Kuyruğa katılın...
Kuyruğa girin...
Kuyrukta yarışın...

Kuyruk, ailenizle eğlenip üstüne de para kazanacağınız yepyeni bir yarışma… Ailenizden ya da arkadaşlarınızdan dört kişilik ekibinizi kurun, başvuru formunu doldurun, kuyrukta kazanan siz olun… Başvurularınız için; www.kuyruktrt1.com

Yayin Tarihi: Hafta İçi Her Gün - 17.00