Hayatımın Neşesi

Hayatımın Neşesi

Her yaş, yeni bir başlangıçtır! Neşe’nin cesareti ve azminden ilham alarak, hayatın her anında yeni bir başlangıç yapabilecek gücümüzün olduğunu fark edeceğiz!

Hayatımın Neşesi dizisinde Neşe ve Mustafa'nın iki çocuklu mutlu çekirdek ailesini ve Mustafa'nın ailesini tanıyacağız. Birbirinden farklı karakterlere sahip bu insanlara ve yaşamlarına tanık oldukça, izleyiciler de kendilerini bu ailenin bir parçası gibi hissedecekler. Neşe'nin evlilik hayatının mutluluğu ve bir ailenin içinde olmanın verdiği huzuru, kızı Zeynep'in annesinin ev kadını olmasından çok da hoşlanmaması, oğlu Emre'nin bilgisayar oyunlarına düşkünlüğü, Mustafa'nın kardeşi Serdar’ın aile yadigarı kumaşçı dükkanında çalışmamakta diretmesi ve Aylin'le tanışıp ona aşık olması... Ve elbette, Aylin'in ailenin yeni gelin adayı olarak çok da karmaşık ve aksiliklerle dolu bir tanışma gecesi yaşaması... Çığ gibi büyüyen yanlış anlaşılmalar silsilesi heyecanlı ve eğlenceli bir seyir deneyimi sunacak.

Gelin adayı Aylin'in aile içinde yarattığı yanlış anlaşılmalar ardından Neşe hayatını sorgulayacak ve hayallerini gerçekleştirmek için hiç de geç olmadığını fark edecek.

Yayin Tarihi:

oyuncular:

tüm oyuncular