Aslan Ailem 18.Bölüm

Tarih :2/16/2018

TRT1 ekranlarında yayınlanan, Pazar akşamlarının sıcacık, keyifli, romantik aile komedi dizisi Aslan Ailem'in 18. bölümüne;

Suzan'ın, kızı Pelin ile Umut'un aşklarına ikna olması için atılan adımlar, her şeyin yeniden başlamasıyla ortaya çıkacak krizler, Burcu'nun 'Arkadaşız' dediği Murat'ın eski bir aşk hikâyesinden dolayı yaşadığı kıskançlıkla ortalığı karıştıracağı planları ve birçok komik olaylar dizisi damga vuracak.

Yapımcılığını ES Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat'ın yaptığı, senaryosunu Ayça Mutlugil'in yazdığı Aslan Ailem'de bu hafta yaşanacaklar:

Aslan Ailesi, Pelin'le Umut'un evli olduklarını öğrenen Suzan'a durumu izah etmeye çalışırlar. Suzan sonunda bu evliliğe razı olur ama talepleri vardır. Bu evlilik usulüne uygun tekrar yapılacaktır.

Aslan Ailesi'nde tatlı bir telaş başlarken Burcu ve Murat da kendi evliliklerinin hayalini kurarlar... Ancak tam da bu sırada Murat'ın eski kız arkadaşı ortaya çıkar. Ece'nin de kışkırtmasıyla durumu tamamen yanlış anlayan Burcu, kendini bir anda polisiye bir operasyonun içinde bulacaktır. Günün sonunda iş tatlıya bağlanırken Burcu'yla Murat'ın Hatice'ye büyük bir sürprizleri vardır.