Aslan Ailem 25.Bölüm

Tarih :4/6/2018

BURCU'NUN PEŞİNDEKİ GİZEMLİ ADAM KİM?

TRT1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan, ekranların sıcacık, romantik aile komedi dizisi Aslan Ailem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde;

Burcu, Umut ve Mutlu'nun para kazanmak adına yapacakları yeni iş atılımları, Murat'ın gerçek ailesine bir adım daha yakınlaşacağını düşündüğü bir detayın peşine düşmesi, Gayret'in Sevgi'ye beklenmedik yakınlaşması ve sürpriz doğum günü partisinin garip sürprizleri de beraberinde getireceği bir hafta yaşanacak.

Yapımcılığını ES Film'in üstlendiği, senaryosunu Ayça Mutlugil'in yazdığı, yönetmenliğini Başak Soysal'ın yaptığı Aslan Ailem'de bu hafta olanlar:

Düğün masrafları için Murat'a yardımcı olmak isteyen Burcu, okulda yapılacak desen yarışmasıyla iş bulma fırsatı yakalar. Murat ise Tayfun Olgun'un gönderdiği fotoğrafta bir detayı fark eder ve Cem'le birlikte gerçek ailesinin kim olduğunu bulmaya çalışır.

İşten kovulan Umut, işsizlik yüzünden girdiği psikolojiyle herkesi bunaltır.

Bu arada evdekiler tarafından tembelliğiyle eleştirilen Mutlu, işi inada bindirir. Rıfkı'yla birlikte hazırladığı özgeçmişiyle iş başvurularına bulunur. Fakat mangalda kül bırakmadığı özgeçmişi başına dert olacaktır.

Gayret, Sevgi'nin bilmediği birçok özelliğini öğrendikçe hayrete düşer ve ona karşı beklenmedik bir şekilde hayranlık duymaya başlar.

Burcu, Hatice ve Vedat ile birlikte Murat'a sürpriz doğum günü partisi hazırlıklarını büyük bir gizlilikle sürdürürken, peşindeki gizemli adamın tuzağına düşecektir.

Başrollerini Burcu özberk, Akın Akınözü, Zerrin Sümer, Hakan Salınmış, Benian Dönmez, Ferdi Sancar, Bora Akkaş, Fırat Altunmeşe, Eda Şölenci, Ceren Taşçı, Furkan Kızılay, Levent özdilek, Mehmet Şeker, Aydan Koptur, Defne Erşen ve bu hafta "Savaş" adında sürpriz karakteriyle diziye katılacak olan ekranların beğenilen genç oyuncularından çağkan çulha'nın yer alacağı “Aslan Ailem” 8 Nisan Pazar ve her Pazar saat 20.00'de TRT1'de!