Aslan Ailem 8.Bölüm

Tarih :12/8/2017

Aslan Ailem kadrosu, 10 Aralık'ta yayınlanacak 8. bölümüyle birlikte, yeni bir karakteri de kadrosuna katıyor. çocuk yaşlarından bu yana ekranlarda olan ve seyircinin severek izlediği Furkan Kızılay, bu hafta sürpriz karakteriyle Aslan Ailem'de ekranlara gelerek yeni maceralara imzasını atmaya başlayacak.

Yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat'ın yaptığı, senaryosunu Ayça Mutlugil'in yazdığı Aslan Ailem'de bu hafta neler olacak bakalım:

Burcu kaçırılmış, Aslan çiftliği'nden götürülürken, Burcu'yu kaçıran adamların hesaplamadığı bir gelişme olur ve son anda onları gören Hatice'yi de yanlarına katmak zorunda kalırlar.

Burcu ve Hatice kapatıldıkları yerde mecburi bir dayanışma içine girip kaçış planları yaparken, ikilinin ortadan kaybolduğu anlaşılmış ve arama çalışmaları başlamıştır.

Aslan çiftliği'ndeki partiden dönen Sevgi ve Güneş'i ise evlerinde büyük bir sürpriz beklemektedir. Umut ve Pelin, boşanmak için gerekli işlemlere başlarken gelen kaçırılma haberi gündemlerini değiştirir. Herkes Burcu ve Hatice'yi bulmak için seferber olur ama başlarına gelmeyen kalmaz.

Burcu ve Hatice için zaman daralmaktadır. Dört koldan arama yapan Aslan ailesi Burcu ve Hatice'yi kurtarabilecek mi, yoksa suçluları avlamaya giderken kendileri mi av olacaklardır? Gerilim ve eğlencenin iç içe geçtiği bu serüvenin sonu büyük bir aşkın ve aynı zamanda büyük bir savaşın alevlenmesine de neden olacaktır!