Aslan Ailem 9.Bölüm

Tarih :12/15/2017

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Pazar akşamlarının neşeli, romantik ve sıcak aile komedisi Aslan Ailem'in bu hafta yayınlanacak 9. bölümünde; sürpriz tesadüfler ard arda seyirciyi bekliyor.
Murat, Hatice ve Burcu'yu kurtarmıştır. Burcu'nun Murat'a sarılması ve ikilinin yakınlığı Hatice'yi alarma geçirir. Genç kızın Murat'a göz koyduğundan şüphelenen Hatice, ikiliyi uzaklaştırmak için kolları sıvar.
Umut ve Pelin boşanma işlemleri için bir türlü avukata gitme fırsatı bulamazken, birbirlerini hatırlayan Mahir ve Hayriye'nin durumu, Pelin ve Umut ilişkisinin seyrini değiştirir.
Gayret, babasıyla birlikte aradıkları dükkanı bulur. Ancak bilmediği şey, dükkanla birlikte yeni, gerilimli ve hoşlanmayacağı sürprizlerin kendisini beklediğidir. Sevgi ise kendini Gayret'e hatırlatmak için akla hayale gelmeyecek denemeler yapar.
Burcu'ya gelen gizemli bir telefon, onu harekete geçirir. Burcu'nun herkesten gizli kurduğu plan, onu tehlikeye sürüklerken, bir yandan da Murat'la arasında kurulan güvenin tekrar zedelenmesine sebep olacaktır...