Aslan Ailem


Aslan Ailem 30.Bölüm Özet

Evlenmeleri için artık hiçbir engel kalmayan Murat ve Burcu'nun yakında düğünleri olacaktır. Ancak Burcu olmadık bir şekilde, kafayı mükemmel ev kadını olmaya takar ve evin bütün sorumluluğunu Hatice'den alır. Titizlik konusunu gittikçe abartan Burcu, Gayret'i dahi geride bırakacak kadar temizlik hastası olup evdekileri canından bezdirir.

Kocasının dağınıklığından şikâyet eden Pelin ise, farkında olmadan Umut için önemli bir röportajın bulunduğu flash diskin kaybolmasına neden olur. Pelin yeniden röportaj yapmak için aynı kişiden randevu alamayınca Hatice ve Vedat hiç beklenmedik şekilde onun yardımına koşarlar.

Takashi'nin Sevgi'ye evlenme teklif ettiğini öğrenen Gayret de, Sevgi'yi kendisine tekrar aşık etmek için onun kahramanı olmaya karar verir. Fakat Mutlu ve Rıfkı'nın yardımıyla yaptığı düzmece kahramanlık denemeleri, her defasında ters teper. Gayret'le birlikte Mutlu ve Rıfkı'nın da başına gelmeyen kalmaz. Sonunda bütün bunları öğrenen Sevgi'nin tepkisi ise Gayret dahil herkes için büyük bir sürpriz olacaktır.