Payitaht "Abdülhamid" 62.Bölüm

Tarih :21.11.2018

Abdülhamid Rusya’da kurduğu büyük planın sonucunu beklerken,  Halil Halid ve Tatar, Rusya’da canları pahasına Abdülhamid’in verdiği görevi başarmak için uğraşırlar. Şivenaz için ise yolun sonu görünmektedir artık zira Bidar’ın onun hakkında yakaladığı ipuçlarından sonra kurtuluş şansı yoktur. Öte yandan, Naime ve Abdülkadir’in içine çekildikleri tuzağa Seniha da düşer.
 
Fuat, Abdülhamid’i yenmek için kendi saltanatına biat edecek adam arayışına girer. Bunun için, Abdülhamid’in sadık adamlarının zaaflarını bulup, onları kendi safına çekmeye çalışacaktır. İlk avı İşkodralı olur! Ancak İşkodralı’nın geçmişte işlediği günahın kefaretini Halil Halid ödemek zorunda kalır.
 
Abdülhamid’in şer ittifakını dağıtmak için yapacağı yeni hamle, Balkanlar üzerinden olacaktır. Fuat ve Şivenaz Abdülhamid’i en güvendiği yerden vurmak isterler… Mehmet Selim iyi niyetinin kurbanı olup Fuatların hain tuzağına düşecek mi? Kapana kısılan Şivenaz’ı neler beklemekte?  İşkodralı Fuat’ın tehdidine rağmen Abdülhamid’e sadık kalabilecek mi? Abdülhamid cihan harbini engellemek için yaptığı siyasette başarılı olabilecek mi?
 
Payitaht Abdülhamid 23 Kasım Cuma akşamı TRT 1 ‘de!


diğer foto galeriler :