Seksenler


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası TRT İzle’de!

Seksenler 231.Bölüm

Evi arayan ve Rukiye ile konuşan Çağatay, bir sonraki gün tekrar arayacağını söyler. Bunun üzerine heyecanla Çağatay’ın aramasını bekleyen ev ahalisi, Fehmi’nin de o sırada evde olacağını hesaba katmaz. Çağatay’ın arayacağı saatte telefon çalar ve Rukiye’nin tüm çabasına rağmen telefonu Fehmi açar! Fehmi’nin tepkisi merak konusudur.
Butik Ali işlerinin kötü olduğunu ve boğazdaki evi boşalttıklarını hala söyleyemediği için yalan üstüne yalan söylemeye devam etmektedir. Butik Ali ve Dilek’in ev eşyalarının olduğu depoyu su basınca, eşyalar mecburen mahalleye gelir. Butik Ali, hediye bahanesiyle bütün eşyaları Nurten’in evine taşır. Hala Bahtiyar’dan gizlenen Sinan’ın, saklanmak için Butik Ali’nin eşyalarının içine girmesi bir birinden komik ve eğlenceli anlara sahne olur.
Çınaraltı mahallesine ne inşaa edildiğini öğrenen Rıza amir, mahallelinin meraklı sorularının hedefi olur. Rıza amir, gördüklerini söyleyecek midir? Öte yandan Rukiye ve Yıldız’ın çabaları sonuç bulur, Nazlı yeni talibiyle pastanede görüşmeyi kabul eder. Nazlı, yani talibinden hoşlanacak mıdır?

diğer bölümler :