Seksenler


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası TRT İzle’de!

Seksenler 232.Bölüm

Fehmi ve Rukiyelerin evinde, hep beraber yaşadıkları için Ahmet’le hiç baş başa kalamayan Gülden bunu bir sorun haline getirir. Gülden bu sıkıntısını Ahmet’le paylaşır ve beraber bir karar alırlar. Ancak Ahmet ve Gülden’in aldığı bu kararı, Fehmi ve Rukiye’ye söylemek oldukça zordur. Bu zor görev de Ahmet’i beklemektedir.
Rıza Amir ve Selahaddin, bir hırsız çetesinin peşine düşer. Bu hırsız çetesinin soymadığı dükkan, ev, bina kalmamıştır. Rıza Amir ve Selahaddin hırsız çetesinin peşindeyken, birkaç şüpheli kişinin Çınaraltı Mahallesindeki inşaatın etrafında dolanması dikkat çeker.
Şahin, Sami’nin ona herkesin içinde kızmasına çok alınmaktadır. Elvan da bunun üzerine babasıyla konuşur. Sami artık, Şahin’e sadece baş başayken kızmaktadır. Durum böyle olunca Şahin hiç kimseyi, Sami’nin kendisine kötü davrandığına inandıramaz.
Seyfi, Butik Ali’yi takip eder ve Butik Alinin parklarda, sokaklarda boş boş gezindiğini, işe gitmediğini görür. Ancak Nurten’e bunu kanıtlayamaz. Seyfi bu yüzden bir kamera bulup Butik Ali’yi çekmeye karar verir. Butik Ali’nin yalanının ortaya çıkması an meselesidir!

diğer bölümler :