Tozkoparan Yeni Oyuncularla Dönüyor!

04.11.2019

Burak Satıbol, İrem Deniz Morkoç ve Burak Alkaş Tozkoparan’da!

Tozkoparan Yeni Oyuncularla Dönüyor!


TRT 1’in sevilen dizisi Tozkoparan, yepyeni meceraların yaşanacağı üçüncü sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Diziye katılan yeni oyuncular heyecan seviyesini iyice yükseltiyor.
Küçük büyük demeden izleyicilerini ekran başına kilitleyen Tozkoparan dizisinde hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan başarılı oyuncu Burak Satıbol, Temrenli kasabasına yeni taşınan arkeolog Kaya rolünde Tozkoparan’ın üçüncü sezonunda yer alıyor.

Ekranların başarılı çocuk oyuncularından İrem Deniz Morkoç ise arkeolog Kaya’nın kızı Özge olarak Dede Korkut okuluna hızlı ve bir o kadar da iddialı bir başlangıç yapıyor.

Dede Korkut okulunun tanışacağı yeni yüzlerden bir diğeri ise Yeşil Deniz dizisinde Cemil karakterini canlandıran Burak Alkaş. Burak Alkaş’ı okulun yeni fen bilgisi öğretmeni Fikri Parlak rolünde izleyeceğiz. Aynı zamanda profesör olan Fikri Parlak’a ise sağ kolu olarak bir de robot eşlik ediyor: ÇL-B ya da namı diğer Çelebi! Fikri Parlak ve ÇL-B ile birlikte bilimsel çalışmalara ve deneylere doyacağımız bir sezon bizleri bekliyor.

Bakalım Tozkoparan’ın üçüncü sezonunda yeni gelen oyuncularla birlikte neler yaşanacak?

“Tozkoparan”, üçüncü sezonuyla yakında TRT 1’de!