Beni Böyle Sev


Beni Böyle Sev 25.Bölüm

Birbirlerine duydukları özlem ve aşkla her dakika eriyen Ayşem ile Ömer, biraraya gelip konuşmak için evlerine giderler. Ayşem, Ömer’e söyleyeceklerinin heyecanı içindedir. Ömer ise onu bir kez gördükten sonra bir daha ayrılamayacağını bilmektedir.
Fahriye, Reyhan ve Seda ev aramaya devam ederler; ancak ya kira çok yüksektir ya da ev küçüktür. Kızlar çaresizce ev ararken Nezih ve Haluk da, Haluk’un arabasında konaklamaktadır. Üstelik Haluk’un yalnızca kendisi için değil çok yakında aynı bölümde okumaya gelecek olan oğlu için de ev işini çözmesi gerekmektedir. Öte yandan Reyhan’ı Serhat’a kaptırmaktan korkan Nezih ne yapacağını bilemez halde dolaşmaktadır.
Furkan ile Seda sık sık Ömer ve Ayşem yüzünden tartışmaktadır. Furkan, Seda’nın Ömer’in tarafını tuttuğunu düşünerek kızar, oysa asıl derdi kıskançlıktır. Seda’yı Ömer’den kıskanır, istemeden onun kalbini kırar. Seda içini Fahriye’ye dökerek akıl danışır.
Nadide etrafında olanların farkında değildir, hastalığı yüzünden herkes onun yanında mutluluk oyunu oynamaktadır. Nadide eski neşeli günleri özlediğini söyleyince, bahçede bir parti düzenlemeye karar verirler. Ömer özlemini, çektiği acıyı, gözyaşlarını kalbine gömüp partide çok eğleniyormuş gibi davranır. Bu arada Ayşem daha fazla dayanamaz Ömer ile yüz yüze konuşmanın daha iyi olacağını düşünerek Ömer’in evine gider.

diğer bölümler :