Adını Sen Koy

Adını Sen Koy

“Aşık ruh, karanlık ve soğuk iklimde yaşar. Isı da ışık da hep bir adım ötede, sevdiğinin ellerindedir. Aşk, birbirlerine doğru sürüklenen iki kalbin bir türlü birleşememesi, yaklaşmaya çalışırken uzağa, hep uzağa düşmesidir…”

Adını Sen Koy dizisinde Zehra ve Ömer ayrı dünyaların insanlarıdır. Ömer zengin bir işadamıdır. Yoksul bir ailenin kızı olan Zehra ise bir şirkette asistandır. İki gencin yolları küçük bir kazayla kesişir. Ve bu karşılaşma ikisinin hayatını kopmaz bir şekilde birbirine bağlayacak tesadüflerin başlangıcı olur.

Karakterleri gece ile gündüz kadar farklı, dünyaları siyahla beyaz kadar ayrı iki gencin, Ömer ve Zehra’nın hikâyesi de imkânsız bir iklimde yeşerecektir. Gösterdikleri büyük dirence ve tüm olmazlara rağmen…

Ömer altı aylık ömrü kalan kardeşinin mutluluğu için hiç beklemediği anda mecburi bir oyunun içinde bulur kendini… Bambaşka bir dünyadan gelen Zehra ile evlenmek zorundadır. Altı aylık sözleşmeli, formalite bir evlilik yapacak, bunun için Zehra’ya istediği parayı ödeyecek, onun altı ayını satın alacaktır.

Yayin Tarihi: