Payitaht


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası TRT İzle’de!

Payitaht "Abdülhamid" 72.Bölüm

Abdülhamid ve Bidar suikast tuzağından kurtulmuş, hainler hazırladıkları tuzağa kendileri düşmüşlerdir. Halil Halid ise Joris’in ilmek ilmek işlediği bir tertibin kurbanı olur. Abdülhamid bu tertipten kurtulabilmesi için ona yeni bir kapı açar. Halil Halid ve adamlarının meydana çıkışları bu bu kez çok farklıdır.
 
Tatar, Nadir, Söğütlü ve Cezzar her yerde iz sürerek Joris’in yerini bulmayı başarır. Joris’le Halil Halid’in yüzleşmesi amansız olacaktır.
 
Bidar , Şivenaz’ın kendisini zehirlemek istediğinden emindir ancak Naime ve Seniha buna inanmamaktadırlar. Ta ki Victorya saraya gelip Şivenaz hakkındaki gerçeği haykırana dek! Victorya Şivenaz’ın gerçek yüzünü açıklayınca neler olacak? Halil Halid ve Joris hesaplaşmasında kim galip gelecek?
 
Abdülhamid ve Rotshshild Payitaht’ın dehlizlerinde birbirlerine sadece bir adım mesafede kalmışken,  neler olacak?  Rotshshild, Vembery ve Fuat,  Abdülhamid’in ve Devleti Aliye’nin gizli sırları peşinde koşarken Abdülhamid’in onlar için hazırladığı sürpriz ne olacak? Hepsi ve daha fazlası Payitaht Abdülhamid’in 72. Bölümünde!
 
 Payitaht Abdülhamid, 72. Bölümü 1 Şubat Cuma günü saat 20.00’da TRT 1’de!

diğer bölümler :