Şampiyon


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Şampiyon 22.Bölüm

Fırat basın toplantısında Steiger maçından geri çekildiğini açıklar ve toplantıyı apar topar terk eder. Hemen sonrasında Suna'yla arasındaki ipler gerilir. çünkü Suna'nın onu durdurmak adına oğlu Güneş'i kullanması, Fırat'ı çileden çıkarır.

Fırat'la arası açılan tek kişi Suna değildir. Zafer de Fırat'ın bu ani kararı sonrasında oldukça tepkilidir. çünkü sözleşme konusunda köşeye sıkışmıştır. Zafer tazminat şartlarını yerine getirebilmek için hiç beklenmedik bir hamle yapar.

Fırat'ın maçtan çekilmesiyle Kerem, soluğu Steiger'in menajerinin yanında alır ve onlara maç teklifinde bulunur. Bu teklife menajerler de sıcak bakar.

Bütün bunlar olurken Suna, İzmir'e taşınma kararı alır. Fırat'la ilişkilerinin çıkmaza girmesiyle artık İstanbul'da güvenebileceği, sırtını yaslayabileceği hiç kimsenin kalmadığını düşünmektedir.

Spor kamuoyu Kafkas'ın Steiger maçından çekilmesi ve eski şampiyon boksör Necdet Suphi özer'in oğlu Kerem özer'in maça çıkacak olmasıyla yankılanır. Ne var ki Fırat'ın maçtan çekilmesiyle kendisiyle alay edildiğini düşünen Steiger, ona unutamayacağı bir mesaj bırakmak arzusuyla Kerem'e karşı bütün kozlarını oynayacaktır. Maç günü gelir çatar. Kerem ve Stieger sonunda karşı karşıyadır.

“Şampiyon” yirmi ikinci bölümüyle 1 Mart Pazar saat 20.00'de TRT 1'de!