Tozkoparan 21.Bölüm

Tarih :11.04.2019

Son turnuva maçını kazanarak puan sıralamasında öne geçen Karayel okullar arası turnuvaya katılacağından emindir. Mavi Ay ise Karayel’in bu tutumu karşısında hemen umutsuzluğa kapılmaz. Okullar arası turnuvaya katılma şanslarının bitmediğini düşünen Mavi Ay, Salih Hoca önderliğinde çalışmalara daha da ağırlık verir.
 
Ayla’nın kayıp nişan taşını bulamaması üzerine Nevzat devreye girer. Nevzat’ın herkesi şoke edecek birtakım planları vardır. Fakat Nevzat’ın Ayla ile ilgili farkında olmadığı bir durum vardır.  Ayla’nın yapacağı hamle yalnızca Nevzat’a değil sürpriz bir kişiye daha büyük bir darbe vuracaktır.
 
Mavi Ay büyük bir tempo içerisinde takımlarının kaderini belirleyecek olan son turnuva maçına hazırlanırken Asya haritanın izini sürmeyi bırakmaz. Asya’nın çalışmaları sonuç verecek midir?
 
Final turnuvasında beklenmedik olaylar yaşanır. Mavi Ay’ı her zamankinden zor bir yarış beklemektedir.
 
Başı dertte olan Cihan artık Dede Korkut okulunda müdürlük yapmayacak mı? Salih’in karakola götürülme nedeni ne? Nevzat ve Ayla’yı nasıl bir sürpriz bekliyor? Kader maçını hangi takım kazanıp okullar arası turnuvaya katılma hakkı kazanacak mı?