Tozkoparan 27.Bölüm

Tarih :17.07.2019

Sinan’ı kaçırırken Celal tarafından yakalanan Nevzat, oğlunun iyiliği için geri adım atar ve Sinan’ın kampa geri dönmesine razı olur. Fakat bundan sonrasında Sinan’ı da Nevzat’ı da daha zor günler beklemektedir.

Mavi Ay üyeleri, usturlap çiziminin kayıp parçasını nasıl bulacaklarını düşünürken, Salih, Celal’in bilgisayarında gördüğü çizim ile gerekli bilgiye ulaşmıştır bile. Salih ve Mavi Ay son ayarlamaları da yaparak usturlabın gösterdiği yönü bulurlar. Artık tek yapmaları gereken doğru zamanı beklemektir.

Celal, Kuzgunlar Meclisi’nde, Mete’nin bekledikleri çocuk olduğunu ve bunu ispatlayacağını iddia eder ve yaptığı planı yavaş yavaş hayata geçirmeye başlar.

Sezgin, Nurgül’ün kalbini kazanabilmek için her yolu denemektedir. Son yaptığı şey ise Nurgül’ün gözünde Sezgin’i bambaşka bir yere taşıyacaktır. Nurgül’ün annesini bulmaya çalışan Sezgin, onunla ilgili bir bilgiye ulaşmıştır. Nurgül sonunda annesine kavuşabilecek midir?

Salih, Cihan’a Mete ile ilgili gerçekleri anlattığı ve ondan destek istediği sırada Mavi Ay da usturlabın gösterdiği sırrın peşine düşmüştür. Onları takip etmekte olan Karayel de farkında olmadan bu maceraya ortak olur. Mavi Ay, gizemli bir köşk bulur ve kendilerini bekleyen olaylardan habersiz bir şekilde içeri girer. Onların peşinden köşke giren Karayel ise ilk önce Mavi Ay’ı korkutmaya çalışır fakat daha sonra işler ummadıkları bir şekilde ilerler. Perili köşkte herkesi korku dolu anlar beklemektedir. Mavi Ay ve Karayel çıkış yolunu bulabilecekler midir? Onları bekleyen sır nedir?