Benim Güzel Ailem 18. bölüm fragmanı yayınlandı

11/4/2023

TRT 1’in bol kahkaha garantili dizisi Benim Güzel Ailem’in 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 8 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümü de yine heyecan ve kahkaha dolu olacak gibi görünüyor.

Benim Güzel Ailem 18. bölüm fragmanı yayınlandı


TRT 1’de yayınlanan; sımsıcak hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Benim Güzel Ailem”, 8 Kasım Çarşamba akşamı 18. bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin 18. Bölüm fragmanına bakılırsa “Benim Güzel Ailem” yine heyecan ve kahkaha dolu olacak gibi görünüyor. Yeni bölümü heyecanla bekleyenler için, bir önceki bölümde neler yaşandığına bir göz atalım.

Dizinin 17. bölümünde yaşananlar

Sina, Damla’yı istemeye gidecek olmanın heyecanını yaşarken ummadığı bir sürprizle karşılaşır. Gürdüz’ün adamlarıyla kavgaya tutuşan Sina, kendini kurtarmaya çalışır. Tam o sırada, evde kız isteme telaşı vardır. Ferdi, Nedim ve Kaan, Sina’ya tuzlu kahve yapmak için plan peşindedir. Feryal ise kız isteme törenine Oğuz’un da gelmesi için oğlunu güçlükle ikna eder. Sina, Gürdüz’ün adamlarıyla boğuşurken imdadına Mahmut yetişir. Büyüyen kavganın seslerini duyan Nedim, Oğuz, Ferdi ve Kaan hemen Sina’nın evine koşar. Yaşanan kargaşaya rağmen kız isteme töreni gerçekleşir.

Tuzlu kahveden fenalaşan Sina

Ancak bu kez de Canan ile Feryal arasında gerginlik çıkar. Tuzlu ve karabiberli kahveyi içen Sina, bir anda fenalaşır. Herkes panikler. Adnan, oksijen maskesini getirince Sina biraz da olsun kendine gelir. Herkes tüm bunların şokunu yaşarken son noktayı Rasim koyar: “Şartlar ne olursa olsun bu iş bu gece bitecek!”

Kaynana Canan’ın fendi

Canan, yine de bu evliliğin olmaması için “Bu Sina kaynanalık nasıl olur daha görmedi!” diyerek elinden geleni yapmaya kararlıdır. Sina, Gürdüz’ün kirli işlerini ortaya çıkarmak için avukatını görevlendirir. Bir yandan da Canan’ın planlarını kendisine gizlice anlatan Adnan sayesinde düğün hazırlıklarına hız verir. Fakat Canan’ın pes etmeye niyeti yoktur.

Öznur’un kıskançlık planları

Bu arada Ferdi’nin oyunculuk kariyeri sürerken, sete giden Öznur, kıskandığı Gökçe ile ilgili plan yapar. Ancak Gökçe, intikamını almaya kararlıdır. Rasim’den Sina ile Damla’ya kadar herkes büyük bir sevinç yaşarken evde yaşanan bir olay yine herkesi şoke edecektir.

Benim Güzel Ailem Dizisinin Kadrosu Yönetmen: Levent Türkan Senaryo: Baykut Badem