Teşkilat: Sürpriz isimden Teşkilat’a engel

1/30/2024

Her pazar akşamının merakla beklenen TRT 1 dizisi Teşkilat, 4. sezonuyla fırtına gibi esmeye devam ediyor. Dizinin son bölümü büyük beğeni kazanırken 94. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Teşkilat: Sürpriz isimden Teşkilat’a engel


Devletine ve milletine korkusuzca hizmet edenlerin hikayesinin anlatıldığı Teşkilat dizisi, TRT 1 ekranlarında devam ediyor. Her pazar akşamı yayınlanan dizi, izleyicilerin de büyük beğenisini kazanıyor. Sürprizlerle ve aksiyonla dolu Teşkilat’ın merakla beklenen 94. bölüm fragmanı yayına girdi. Yeni bölüm fragmanını izlemeden önce, 93. bölümde neler olduğuna kısaca bir göz atalım.

Hedefte Kaptan var

Cihangir’in intikamını almaya kararlı olan Ömer, Kaptan’ın peşine düştü. Tüm ekip Kaptan’a ulaşmak için kolları sıvadı. Kardeşini kaybeden Neslihan, ekibinden kimsenin daha fazla zarar görmesini istemeyince Ömer’le amaçları uğruna tekrar karşı karşıya geldi. Neslihan, konuyu masa başında çözmek isterken Ömer ise gözünü karartmış bir şekilde operasyonunu bitirmek için ekiple birlikte Almanya’ya doğru yola çıktı.

Çetin geri dönüyor

Kuru Kanal projesi için paydaş ülkelerin desteklerini çekmesi, projenin ertelenmesine yol açacağından Neslihan, projeyi ayakta tutmak için seferber oldu. Oğlunun bu proje uğruna öldüğünü ve ne olursa olsun projeyi tamamlamaya kararlı olan Çetin ise projenin direktörlük görevine talip olduğunu açıkladı. Emekliliği bırakıp yeniden aktif göreve başlamak isteyen Çetin, Cihangir’in ölümünün suçlusu olarak gördüğü Ömer’i Teşkilat’tan uzak tutmak için elinden geleni yapacağını da söyleyerek Neslihan’ı şaşkınlığa uğrattı. Almanya'da yapılan operasyon sırasında ekibin Alman istihbaratının eline geçmesiyle zor anlar yaşayan Neslihan; Gizem, Pehlivan ve Korkut'u kurtarmak için bir anlaşma yaptı. Kaptan’ı ele geçiren Ömer de anlaşmaya uyarak hareket etmek istedi. Fakat ekibin ve Ömer’in karşısına çıkan sürpriz biri Türkiye’ye dönmelerine engel olmaya çalıştı. Teşkilat, yeni bölümleriyle pazar akşamı TRT 1’de…

Teşkilat Dizisi Kadrosu

Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen: Burak Arlıel Senaryo: Teşkilat Yazı Grubu
Oyuncular: Murat Yıldırım (Ömer Atmaca), Aybüke Pusat (Neslihan Erdemsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Korkut Sönmezay), Sarp Levendoğlu (İbrahim Karahoca), Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli), Tuğçe Açıkgöz (Gizem Kırcalı), Ebru Nil Aydın (Sacide Atmaca), Selin Genç (Sena), Melisa Akman (Nazlı Hisarca) ve Cengiz Bozkurt (Çetin Erdemsoy)

Teşkilat 94. bölüm fragmanı