Sanayi Savaşları


Sanayi Savaşları 6.Bölüm Özet

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren tüm Türkiye’nin izlediği Sanayi Savaşları altıncı bölümüyle ekranlarda.  Anahtarcıları ve Çarkçıları, gelmiş geçmiş en zor görev bekliyor: Minyatürler!
Takımlar bu kez yarışmayacaklar ve puanlar Halit Bey tarafından verilmeyecek. Sürpriz bir jüri haftanın kazananını belirleyecek. Ustalara bu bölümde tek bir alet verilecek ve minyatürler yapmaları istenecek. Sürpriz görev Türk ustalarının birikim ve becerilerini yine gözler önüne serecek.
Yayınlandığı her bölümüyle büyük ses getiren belgeselin muadillerinin aksine sadece erkek izleyicileri değil, kadın izleyicileri de çok fazla. Bu bölümüyle ise tüm aile fertlerini ekran başına toplayacak gibi görünüyor. Anahtarcılar ve Çarkçılar özellikle tüm çocukları ekran başına davet ediyor.
Belgeselin yapımcılığını Uğur Veli ve Raif İnan, yönetmenliğini Bilal Eroğlu, sunuculuğunu Oto Haber Genel Yayın Yönetmeni Halit Bolkan, seslendirmesini Uğur Taşdemir, proje teknik danışmanlığını İlhan Karaca, metin yazarlığını Özgün Öztürk yapmaktadır.