Halka'nın Galası Yapıldı

1/16/2019

Halka’nın ilk bölümünü tüm ekip birlikte izledi!

Halka'nın Galası Yapıldı


TRT 1’in Es Film imzalı, senaryosunu Aziz Tuna C, Selim Bener ve Ali Demirel’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise A.Volkan Kocatürk’ün üstlendiği yeni dizisi Halka, geçtiğimiz akşam (15 Ocak Salı) izleyici karşısına çıktı.

Başrollerini; Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen,  Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Funda İlhan, Dilan Telkök, Şehsuvar Aktaş ve Serhat Midyat’in paylaştığı Halka’nın ilk bölümünü tüm ekip birlikte izledi.
Geceye; TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, TRT yöneticileri, yapım ekibi, oyuncular ve basın mensuplarının yanı sıra yine TRT 1’de ekrana gelen Payitaht Abdülhamid dizisinin oyuncuları da katıldı. Büyük ilgi gören Halka’nın izleme yemeğinde keyifli dakikalar yaşanırken bölüm de soluksuz izlendi.

Mafya, para ve entrikanın hakim olduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan Cihangir(Serkan Çayoğlu) ve Kaan(Kaan Yıldırım)’ın mücadelesinin anlatıldığı Halka, salı akşamları saat 20.00’de TRT 1’de!

Halka, her şey başladığı yere geri döner!