Seksenler 196.Bölüm

Tarih :06.10.2016

Çınaraltı Mahallesi’nde Nişan Telaşı!
              
Rukiye ve Fehmi’nin desteğiyle hızlıca evlilik yoluna giren Nurten ve Seyfi’nin yeni gündemi nişandır. Nurten güzel bir nişan töreni isterken, Seyfi direkt nikah yapıp evlenmek istemektedir. Seyfi’ye bu konuda en büyük desteği emlakçı Suat verirken, Çınaraltı Mahallesi’ni Nurten’in nişanının telaşı sarar. Rukiye nişan töreni için Fehmi’yi görevlendirirken, Fehmi istemese de Nurten’e destek olmak adına, nişan için Mesut’la konuşup Çınaraltı Kahvehanesini ayarlar. Nişanda Suat ve Seyfi öyle bir sürpriz yapar ki, başta Nurten olmak üzere herkes şoka uğrar!
Gülden, Ahmet’in ailesine daha çok zaman ayırması gerektiğini düşünüp Ahmet’in kahvehaneye gitmesini yasaklar. Erkek arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyen Ahmet, Gülden ve arkadaşları arasında kalır. Öte yandan Seçil, Çağatay’ın Funda ile yeni başlayan ilişkisini öğrenir. Bu haberle sarsılan Seçil’in tepkisi merak konusudur. Büyük aşkı Seçil’in geri dönmesiyle birlikte hayatı alt üst olan Çağatay, Funda ve Seçil arasında kalmıştır, Çağatay’ı çok zor günler beklemektedir.
Türkücü Zeynel Büyükses Çınaraltı Mahallesi’nde klip çekecektir, klipte Elvan ve Şahin’in oynamasını istemektedir. Ancak önce Pastacı Sami’den izin almak gerekmektedir.