Gönül Dağı: Roket, ikinci kez patladı

1/22/2024

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren ilgi odağı olan, dördüncü sezonunda da reyting rekorları kıran Gönül Dağı’nın 124. bölüm fragmanı yayınlandı.

Gönül Dağı: Roket, ikinci kez patladı


Bozkırda bir kasabanın ve o kasabada yaşayan insanların sımsıcak hikayesinin anlatıldığı Gönül Dağı’na olan ilgi hiç eksilmeden devam ediyor. Dizinin cumartesi gecesi ekranlara gelen 123. bölümünün ardından, 124. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemeden önce, dizide neler yaşanmıştı kısaca bir göz atalım.

Kasabalılar tepkili

Roketin ikinci kez patlamasından sonra kasabalıların evlerine zarar gelmiştir. Kasabalılar amcaoğullarından şikayetçi olurlar. Taner, bir yandan roketin patlamasının sebebini araştırırken, diğer yandan kasabalının baskısıyla karşılaşır. Cemile ve Asuman, eşleri için endişelenir. Artık TVR için çalışmalarını istemezler. Elif, sağlık ocağında buldukları bebeğin yurda verilmesinden dolayı üzgündür. Kenan eşini mutlu edebilmek için ne yapacaktır?
Gönül Dağı, yeni bölümleriyle her cumartesi saat 20.00’de TRT1’de…

Gönül Dağı Dizisi Kadrosu

Yönetmen: Yahya Samancı
Senaryo: Ali Asaf Elmas, Teoman Gök, Emel Çokçalışkan
Oyuncular: Berk Atan, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Gönül Dağı’nda, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Ulviye Karaca, Sait Seçkin, Hande Nur Tekin, Sercan İnceer, Melis Sevinç, Eren Can Vurucu, Faruk Karagül, Kaptan Gürman, Öznur Yağcı, Mesude Türkmen, Süeda Çil, Burak Can, Sude Zülal Güler, Öge Sözbaş, Kaan Şençubukçu, Ataberk Tufan, Ömer Batu Dağlı, Bade Irazlı, Burak Haktanır, Özcan Varaylı.

Gönül Dağı 124. bölüm fragmanı