Gönül Dağı'nda Hazal Çağlar Enerjisi

12/18/2020

Hazal Çağlar, Gönül Dağı’nda belediye başkanının kızını canlandırıyor.

Gönül Dağı'nda Hazal Çağlar Enerjisi


Memleket hasreti çeken Türk televizyon izleyicisinin gözdesi olan, her hafta Cumartesi akşamları reyting rekoru kıran Gönül Dağı, usta oyuncu kadrosuyla olduğu kadar müthiş performanslar sergileyen genç yetenekleriyle de dikkat çekiyor.
Hafta sonları TRT 1 izleyicilerinin buluşma noktası olan dizide, Belediye Başkanı Münir beyin kızı Asuman’ı canlandıran Hazal Çağlar da Gönül Dağı’nın, güzelliği ve yeteneğiyle göz dolduran genç oyuncularından...
Çağlar,Gönül Dağı, uzun zamandır televizyon izleyicisinin arayıp da bulamadığı her şeyi ekranlara yansıtıyor. Çaylarını demleyip ailece dizimizi izliyorlar, kah gülüyor kah ağlıyorlar... Gönül Dağı ailesine dahil olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” diyor.
“Asuman yalnız bir kız. Tek yareni bağlaması olmuş bu yaşına kadar...”
Asuman’ın, samimiyete, dostluğa, arkadaşlığa aç bir genç kız olduğunu vurgulayan Hazal Çağlar, şunları söylüyor: “Hayatı babasının kuralları arasında geçmiş yalnız bir kız... Tek yareni bağlaması olmuş bu yaşına kadar... Müziğin içinde bulmuş samimiyeti de arkadaşlığı da... Hayalleri olan, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayan masum bir kız Asuman...”
“Ramazan’ın aşkı, Asuman’ın hayatındaki her şeyden daha gerçek...”
Hazal Çağlar, Gönül Dağı’nda hayallerinin peşinden koşarak uçak icad eden amcaoğullarından Ramazan’ın Asuman’a olan aşkının karşılık bulup bulamayacağı yönündeki soruya ise şu cevabı veriyor:
“Asuman, Ramazan’ın aşkına karşılık vermekten korkuyor. Çünkü Ramazan’ın aşkı Asuman’ın hayatındaki her şeyden daha gerçek.  Daha önce böylesine saf bir duyguyla karşı karşıya kalmamış bir kızın bu kadar gerçek bir duygu karsısında tek hissettiği şey korku aslında... Hem kırmaktan hem de kırılmaktan korkuyor Asuman...  Belediye başkanının kızı olduğu için Ramazan’ı incitmelerinden korkuyor... Ancak böylesine masum bir sevgi karşısında çok fazla direnemeyecektir Asuman... Çünkü ona iyi gelecek her şey Ramazan’da toplanmış sanki...”
“Eskişehir’i keşfetmeye çalışıyorum”
Gönül Dağı dizisi çekimlerinin yoğun geçtiğini, ancak set dışındaki zamanlarda uzun yürüyüşler yapıp kitap okuduğunu belirten genç sanatçı sözlerini şöyle sürdürüyor: “Eskişehir’i keşfetmeye çalışıyorum. Sette adeta bir aile gibi olduk, bol bol sohbet ediyoruz. Keyifli saatler geçiriyoruz. Fırsat buldukça İstanbul’a gidiyor ve ailemi ziyaret ediyorum.”