İyilik Kulübü


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

İyilik Kulübü 36.Bölüm

Türkiye'nin her yerinden, hasta, savaş mağduru, öksüz, yetim, ebeveynleri şehit veya gazi olmuş çocukların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen 'İyilik Kulübü' TRT 1 ekranlarında yer almaya devam ediyor.

Yeni bölümünde İstanbul'da yaşayan Cengiz Berat Büyükzara'nın dileklerinin ekrana yansıyacağı program, 21 Ocak Pazar akşamı saat 23.00'da TRT1'de izleyici ile buluşacak.

Doğuştan kalp hastası olan Cengiz Berat Büyükzara, küçük yaşına rağmen 4 anjiyo, 2 açık kalp ameliyatı geçirmiştir.
Cengiz Berat'ın İyilik Kulübü'nden dileği Serdar Ortaç ile tanışmak, onunla sohbet etmek ve birlikte şarkı söylemek olacak.
Serdar Ortaç'ın stüdyosuna gidecek olan Cengiz Berat, büyük bir heyecanla stüdyoyu gezecek. Stüdyoda bizzat Serdar Ortaç'tan piyano çalmayı öğrenecek olan Berat, hayalini gerçekleştirerek Serdar Ortaçla birlikte şarkı söyleyecek.
Her aşaması uzmanların görüşü alınarak hazırlanan 'İyilik Kulübü' programı çocukların birden fazla hayalini gerçekleştiriyor. Yaşamak zorunda kaldıkları zorlukları unutturarak, hayatlarında fark yaratacak, belki yıllar sonra bile hatırlayacakları, mutlu olacakları bir gün geçirmeyi amaçlıyor. Bu sayede yaşadıkları travmaları daha kolay atlatmaları sağlanıyor.
Yönetmenliğini Emrah Tellioğlu'nun yaptığı, Işık Yönt ve ömer Fırat Köker tarafından sunulan “İyilik Kulübü” 21 Ocak Pazar akşamı yeni bölümü ile saat 23.00'da TRT 1 ekranında olacak.