İyilik Kulübü


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

İyilik Kulübü 38.Bölüm

Türkiye'nin her yerinden, hasta, öksüz, yetim, ebeveynleri şehit veya gazi olmuş, komşu ülkelerden ailesi Türkiye'ye sığınmış savaş mağduru çocukların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen 'İyilik Kulübü' TRT 1 ekranlarında yer almaya devam ediyor.

Yeni bölümünde 10 yaşındaki Zehra Okur'un dileklerinin ekrana yansıyacağı program, 4 Şubat Pazar akşamı 23.00'deTRT1'de izleyici ile buluşacak.

İyilik Kulübü ekibi bu hafta, İstanbul'da yaşayan, doğuştan vücudun bir kısmında hızlı büyüme bulunan Zehra Okur'un dileğini gerçekleştirecek. Zehra'nın dileği Ece Seçkin ile tanışmak, onunla vakit geçirmek ve bir klibinde oynamak...

Bir film stüdyosunda bir araya gelecek olan Ece Seçkin ve Zehra önce biraz vakit geçirerek, klip çekimi hazırlık yapacaklar. Zehra daha sonra Ece Seçkin'le kamera karşısına geçerek, “Sayın Seyirciler” şarkısının klibinde rol alacak. Hayran olduğu sanatçı ile şarkı söyleyip, dans edecek olan Zehra, mutlu bir gün geçirecek.

Her aşaması uzmanların görüşü alınarak hazırlanan 'İyilik Kulübü' programı çocukların birden fazla hayalini gerçekleştiriyor. Yaşamak zorunda kaldıkları zorlukları unutturarak, hayatlarında fark yaratacak, belki yıllar sonra bile hatırlayacakları, mutlu olacakları bir gün geçirmeyi amaçlıyor. Bu sayede yaşadıkları travmaları daha kolay atlatmaları sağlanıyor.

Yönetmenliğini Emrah Tellioğlu'nun yaptığı, Işık Yönt ve ömer Fırat Köker tarafından sunulan “İyilik Kulübü” 4 Şubat Pazar akşamı yeni bölümü ile saat 23.00'da TRT 1 ekranında olacak.