İyilik Kulübü


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

İyilik Kulübü 37.Bölüm

Türkiye'nin her yerinden, hasta, öksüz, yetim, ebeveynleri şehit veya gazi olmuş, komşu ülkelerden ailesi Türkiye'ye sığınmış savaş mağduru çocukların hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen 'İyilik Kulübü' TRT 1 ekranlarında yer almaya devam ediyor.

Yeni bölümünde on yaşındaki Naz Tümer'in dileklerinin ekrana yansıyacağı program, 28 Ocak Pazar akşamı saat 23.00'da TRT1'de izleyici ile buluşacak.

Erken doğumdan sonra gözlerini kaybeden Naz'ın en büyük hayali büyüyünce radyocu olmaktır. Naz'ın iyilik Kulübü'nden dileği ise bir radyo programına katılmak ve Simge Sağın ile tanışmak olacak.
Naz öncelikle, PAL FM'de Kaan Gökman'ın programında canlı yayına katılacak, anons yapacak ve şarkı söyleyecek. Daha sonra programa katılan Simge Sağın ile tanışan Naz, Simge Sağın'a sorular soracak. En büyük hayali gerçekleşen Naz, en sevdiği sanatçı ile birlikte şarkı söyleyecek.
Her aşaması uzmanların görüşü alınarak hazırlanan 'İyilik Kulübü' programı çocukların birden fazla hayalini gerçekleştiriyor. Yaşamak zorunda kaldıkları zorlukları unutturarak, hayatlarında fark yaratacak, belki yıllar sonra bile hatırlayacakları, mutlu olacakları bir gün geçirmeyi amaçlıyor. Bu sayede yaşadıkları travmaları daha kolay atlatmaları sağlanıyor.
Yönetmenliğini Emrah Tellioğlu'nun yaptığı, Işık Yönt ve ömer Fırat Köker tarafından sunulan “İyilik Kulübü” 28 Ocak Pazar akşamı yeni bölümü ile saat 23.00'da TRT 1 ekranında olacak.