Adını Sen Koy 20.Bölüm

Tarih :06.02.2017

30.01.2017
96. BÖLÜM: Ömer Zehra’nın Yener’i görmek için cezaevine gitmesine çok bozulur. Zehra ise annesinin bıraktığı paranın peşindedir ve Yener’den annesini Ömer’in gönderdiğini öğrenir. Zehra buna inanmak istemez ve bu konuyu araştırmaya karar verir. Ömer kendilerine şantaj yapan kişiyi şirketteki personel içinde aramaya devam eder. Ömer Zehra’nın hala Yener’i ziyarete gitmesini içten içe kıskanır ve yalnız kalmak için herkesten uzaklaşır. Zehra her yerde onu aramaktadır. Diğer yanda ikili evdekilere barıştıklarını ispat etmeye çalışmaktadırlar. Tam da bu sırada Zehra’ya gelen bir telefon Ömer’i şok eder.
31.01.2017
97. BÖLÜM: Yener cezaevinden Zehra’yı arar ancak telefona Ömer bakar. Ömer Yener’in Zehra’ya olan duyguları yüzünden yine Zehra’yı suçlar. Bunun üzerine haksızlığa uğradığını düşünen Zehra da Ömer’in çok kaba ve önyargılı olduğunu söyler. Sözlerindeki gerçeklik payı Ömer’i nasıl etkileyecektir? Paralelde konaktaki kadınlar şirketin yıldönümü yemeği için hazırlanmaktadır. Zehra denediği kıyafetler içinde çok güzel görünmektedir. Ömer Zehra’nın güzelliği karşısında hem büyülenir hem onu kıskanır. Tayfun Sevim kaza ile ilgili bilgi vermek için konağa gelir ancak onu Zehra karşılar. Zehra’nın bu kazadan haberi olmadığı için duyduklarına inanamaz.
01.02.2017
98. BÖLÜM: Zehra, Ömer’in araştırdığı kaza olayı ile annesinin gittiği tarihin aynı gün olmasından şüphelenir. Ömer’e bunun hesabını sorar. Bu arada Yener Zehra’yı aramaya devam eder. Zehra Ömer’in suçlamalarından sıkılır ve şirketin yemeğine gitmeyi reddeder. Ömer Yener kıskançlığının dozunu gittikçe arttırır. Bunun üzerine konağa kahvaltıya gelen Leyla Zehra’yı korumak için Yener’in ses kaydını Ömer’e dinletir. Ömer çok pişman olur ve Zehra’nın gönlünü almaya çalışır. Zehra tam yumuşayacakken bu defa Ömer’e gelen bir telefon Zehra’nın kafasını tekrar karıştırır.
02.02.2017
99. BÖLÜM: Ömer Sevim’in izini sürmektedir. Zehra Ömer’in bir kadın hakkında araştırma yaptırdığını öğrenince bunun annesine yorar. Bu esnada Ömer’in cebinde Sevim’e ödenen yüklü miktarın dekontunu bulur ve Ömer’e verir. Ömer’in tepkisini merak eder. Ömer Zehra’ya Sevim’in öz annesi olmadığını söylemekten kaçındığı için dekontun hesabını veremez. İkili tartışırken Zehra’nın annesine verdiği evlilik sözleşmesi Ömer’in dosyalarının arasından düşer. Zehra hayal kırıklığı içinde kalakalır.
 
03.02.2017
100. BÖLÜM: Zehra annesine verdiği sözleşmenin Ömer’de olduğunu görünce Ömer’in kendisine yalan söylediğini düşünür ve bu evlilik oyununa daha fazla devam etmeyeceğini söyler. Ömer Zehra’yı bu defa gerçekten kaybettiğini hisseder ve arkasından Zehra’nın evine gider. Zehra’yı ikna etmek için her yolu dener. Ancak Zehra konağa dönmemekte çok kararlıdır. Ömer Zehra’yı gerçekten kaybettiğini düşünür. Son kez Zehra ile konuşmayı deneyecektir. Bu sırada radyodan bir patlama haberi anonsu geçer ve yaralılar/ölüler arasında Zehra Kervancıoğlu ismi de vardır. Ömer şok içinde kalır.