Adını Sen Koy


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası TRT İzle’de!

Adını Sen Koy 67.Bölüm

Alev’in  Zehra’ya olan öfkesi  gözünü  kör  etmiştir. Bir tarafta Zehra bir  tarafta Zehra’nın oyunlarına geldiğini düşündüğü Ömer için hain planlar  yapmaya başlar. Şirketteki  boşluğu duyan Cevriye, Alev’in  yerine  Nihat’ın  geçmesi için Nihat’ın aklını çelmeye başlar. Bu arada  Alev işten ayrılmış olmasına rağmen Ömer’in ezeli rakibi Hilmi ile ihale  anlaşmasını devam ettirmenin  peşindedir.
Ömer ve Zehra’nın yatak kavgası  artık komik bir hal almaya başlarken Zehra’nın yeni tavrı Ömer’i  şaşırtmaya devam eder.
Sevim  Yener’in  tehditlerinden  bıkmış  usanmıştır. Ne yapıp edip Zehra’yı eve  getirmeli Yener’in istediği ses kaydına ulaşmanın bir yolunu bulmalıdır. Sevim Zehra’dan telefonunu almanın yollarını  ararken bunu başarabilecek midir? Sevim Zehra’yı  eve hangi hain planla getirecektir?
Yener ve  Beton  Zehra’dan  ses kaydını  almanın yollarını ararken Yener’in  Zehra’ya  olan aşkı ve öfkesi hat safhaya çıkmıştır. Yener ve Beton ses kaydına ulaşabilecekler midir? Zehra’yı takip eden Sevim konağın adresine ulaşabilecek midir? 

diğer bölümler :