Adını Sen Koy


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası TRT İzle’de!

Adını Sen Koy 69.Bölüm

Zehra’nın  adresini  bulan Sevim’in keyfi yerindedir. Hem Yener’i hem Zehra’yı  ağına düşürmüş olmanın zevkini yaşarken, Yenerde olan senetler ile birlikte  alacağı paraları düşünüp hayallerine yenilerini eklemekle meşguldür.
Zehra’nın telefonunu Alev’in elinde  yakalayan Ömer Zehra’yı dikkatsizlikle ve sorumsuzlukla suçlar. İkilinin arasındaki gerilim her geçen gün katlanarak artmayı sürdürür.  Evin himayesini  büsbütün ele  almaya çalışan Cevriye şen kahkahalarının altından sinsice  ev halkını gözlemleye onları daha yakından tanımaya çalışır. Çantası gasp edilirken kendisine yardım eden Demir ile ortak bir projede çalıştığını öğrenen Leyla arasında iş ilişkisinden fazlası mümkün olacak mıdır? Hilmi Alev’in şirketten ayrıldığını öğrenmiş ve aralarındaki anlaşmayı fes etmiştir. Alev dört bir yandan köşeye sıkışmıştır.
Sevim ve Yener arasındaki hesaplaşma eskisinden daha farklı bir boyut kazanmıştır. Artık Sevim’in de eli güçlenmiştir. Bunu kendi çıkarları için nasıl kullanacağını çok iyi biliyordur. Yener de bunun altında kalacak biri değildir. Yener kartlarını açık oynamaya karar verir yeni planıyla Sevim iyice köşeye sıkıştıracağını düşünüyordur.  Yener, Sevim’den Zehra’nın adresine  ulaşmak için senetlerden vazgeçerken Sevim ona adresi verecek midir? 

diğer bölümler :