Adını Sen Koy


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası TRT İzle’de!

Adını Sen Koy 70.Bölüm

Konağın kapısında  annesini gören Zehra iyice köşeye sıkışmıştır. Ömer ve Sevim arasında kalan Zehra ne yapacağını bilemez. Sevim’i konağa girmekten son anda vazgeçiren telefon görüşmesi şimdilik Zehra’yı yaşanacak kaostan kurtarmışa benziyordur. 
Sevim ve Yener’in restleşmesi, Sevim’i aralıksız olarak Zehra’yı arayıp sürekli eve gelmesinde ısrarcı davranmasına sebep olur. Aksi halde kendisinin konağa yeniden geleceği tehdidi ile Zehra’yı avucunun içine almış olmanın keyfini sürer.
Ömer Zehra ile  yakınlaştığı  anları zaman zaman düşünse de Alev’e karşı sürekli Zehra’yı  sert bir üslupla  uyarmak zorunda kalır. Zira Alev’in gözü sürekli Zehra’nın üstündedir.  Sevim Zehra’ya mahalleye gelmesi için süre verir. Zehra Ömer’in yasakları ve evdeki durumlar yüzünden konaktan çıkamaz. Sevim’in sabrı taşmıştır. Konağa giden Sevim’i güç dengelerini değiştirecek büyük bir sürpriz bekliyordur. Sevim konağa geldiğinde Ökkeş’le karşılaşır. Sevim ve Ökkeş arasında geçen konuşmada Sevim Zehra ve Ömer’e ait sırrın ne kadarını öğrenecektir?  

diğer bölümler :