Ana Kuzusu 11.Hafta

Tarih :2/6/2017

51. Bölüm
Kızların görevlerin yaptığı, annelerin onları altınla ödüllendirdiği Ana Kuzusu'nda heyecan devam ediyor. 1000 altın ödüllü yarışmanın 11. haftasında kızları yine zorlu görevler bekliyor. Kızlar, yapacakları görevlerde rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışacaklar.
Ana Kuzusu'nun 30 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak 51.bölümünde Seda Şan, mutfak görevinde ekşili köfte yapacak. Elif Gülcanoğlu, yoğurt kabını süsleyerek evde kullanılabilecek yeni bir kap ortaya çıkarmaya çalışacak. Nur önal, annelere Türk kahvesi yaparken, diğer yarışmacı Bahar Mustafaeva ise bebek koltuğunu temizleyecek.
Gün sonunda kızların yaptıkları görevleri değerlendiren anneler, onları altınla ödüllendirecek. Ancak, hiçbir anne kendi kızına ödül veremeyecek. Bakalım yarışmacı kızlarımız annelerden kaç altın alacak?
52. bölüm
1000 altın ödüllü Ana Kuzusu hafta içi her gün TRT1'de ekrana geliyor. özlem Balcı'nın sunduğu yarışmada, kızlar görevleri yapıyor, anneler onları altınla ödüllendiriyor.
Yarışmanın 31 Ocak Salı günü yayınlanacak 52. bölümünde kızlar, yapacakları görevlerde yine rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışacak.
İlk haftasından bu yana yarışmada olan ve elenmeden 11. haftaya kadar gelmeyi başaran Elif Gülcanoğlu'nun, bugünkü görevi bahçedeki masa ve sandalyeleri korumaya almak olacak. Elenmeden 11. haftaya gelmeyi başaran diğer bir yarışmacı olan Seda Şan ise peçeteleri katlayacak.
Yarışmada 5. haftasına giren Bahar Mustafaeva, mutfak görevinde buz kalıbında çikolata yapacak. Nur önal'ın görevi ise teraryum yapmak olacak.
Kızların yaptıkları görevler, gün sonunda anneler tarafından değerlendirilecek. Anneler, kendilerine verilen 4 altını başarılı buldukları kızlara ödül olarak verecek. Ancak, hiçbir anne kendi kızına ödül veremeyecek. Bakalım gün sonunda hangi kızımız hangi anneden kaç altın alacak?
53. bölüm
4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu'nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam ediyor. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları yine zorlu görevler bekliyor.
Ana Kuzusu'nun 1 Şubat çarşamba günü yayınlanacak 53. bölümünde Bahar Mustafaeva, bahçede bisiklet temizliği ve bakımı yaparken, Nur önal, yorgan ve yastıkları vakumlamaya çalışacak.
Yarışmada 11.haftasına giren Elif Gülcanoğlu, mutfak görevinde ayçöreği yapacak. Yarışmada 11.haftasına giren diğer bir isim olan Seda Şan ise ahşap kutu boyayacak.
Ana Kuzusu'nun bu bölümünde ayrıca, konusunda uzman bir misafiri olacak. Diyet ve Akupunktur Uzmanı Doktor Murat Topoğlu, sağlıklı beslenme ve kolay kilo verme konularında önerilerde bulunacak.
Kızların yaptıkları görevler, gün sonunda anneler tarafından değerlendirilecek. Anneler, kendilerine verilen 4 altını başarılı buldukları kızlara ödül olarak verecek. Ancak, hiçbir anne kendi kızına ödül veremeyecek. Bakalım gün sonunda hangi kızımız hangi anneden kaç altın alacak?

54. bölüm
Kızların görevleri yaptığı, anneleri onları altınla ödüllendirdiği Ana Kuzusu, hafta içi her gün TRT1'de ekrana geliyor. özlem Balcı'nın sunduğu yarışmada, büyük ödül 1000 altına giden yolda, kızlar rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışıyor.
Ana Kuzusu'nun 2 Şubat Perşembe günü yayınlanacak 54. bölümünde yarışmacı kızları yine zorlu görevler bekliyor.
İlk günden bu yana yarışmada bulunan ve elenmeden 11. haftaya gelmeyi başaran Elif Gülcanoğlu, seyahat bavulu temizliği yapacak. 11. haftaya gelmeyi başaran diğer bir yarışmacı olan Seda Şan ise bilgisayar ve yazıcıyı temizleyecek. Nur önal mutfak görevinde boşnak böreği pişirirken, Baha Mustafaeva eski pantolondan kumanda kılıfı yapacak.
Bahar'ın görevi sırasında müzisyenliğinin yanı sıra geri dönüşüm uzmanlığı ile tanınan Zeliha Sunal, Ana Kuzusu evine misafir olacak. Zeliha Sunal, eski eşyaların nasıl değerlendirileceğini anlatacak.
Gün sonunda kızların yaptıkları görevler, anneleri tarafından değerlendirilerek altınla ödüllendirilecek. Bakalım gün sonunda anneler, kendilerine verilen 4'er altını hangi kızlara ödül olarak verecek?

55. Bölüm
TRT1'de hafta içi her gün ekrana gelen ve özlem Balcı'nın sunduğu 1000 altın ödüllü Ana Kuzusu'nda büyük finale doğru adım adım yaklaşılıyor.
Ana Kuzusu'nun 3 Şubat Ocak Cuma günü yayınlanacak 55. bölümünde özel oyunlar yer alacak. 16 altının sahibini bulacağı özel oyunlar, hafta birincisini belirlemede büyük rol oynayacak. Zamana karşı yapılacak özel oyunlar sonunda değerlendirmeyi ise sunucu özlem Balcı yapacak.
11. haftanın finalinde ilk özel oyun, giysileri koliye yerleştirme olacak. Yarışmacılar, giysileri en kısada sürede düzgün bir şekilde koliye yerleştirmeye çalışacak.
Hafta finalinin diğer bir özel oyunu ise pazar arabası taşıma olacak. Yarışmacılar, belirlenen parkurda Pazar arabasını en kıs sürede eve getirmek için mücadele verecek.
Finalin son özel oyunu ise Gaziantep yöresine özgü olmasıyla tanınan yuvalama yapmak olacak. Yarışmacılar, 10 dakika içinde en çok yuvalamayı yapmayı çalışacak.
özel oyunlarda dağıtılacak 16 altınla birlikte hafta boyunca en çok altını toplayan yarışmacı, 11.haftanın birincisi olacak. Bakalım, özel oyunlar sonunda en çok altını kim alacak? Hafta birincisi kim olacak?