Sevda Kuşun Kanadında


Sevda Kuşun Kanadında 14.Bölüm Özet


Türkiye'nin 70'li yıllarını anlatan TRT1'in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında bu hafta da heyecan ve aksiyon dolu bir bölümle seyircisiyle buluşacak...
Bu Cuma 14. bölümüyle ekrana gelecek dizide, Zafer Erbay'ın bombalı tuzağına düşen Arif ünlü'nün hayatta kalıp kalmadığı ortaya çıkacak...
Arif'in Akıbeti
Geçtiğimiz haftanın finalinde Arif'i öldürmek için kurulan tuzağa düşen Arif ünlü, Halit'i kurtarmaya çalışırken bomba patlamıştı. Şimdi herkes Arif ünlü'nün akibetini merak etmektedir.
Arif ve Halit hastaneye götürülür. Halit'in vücudunun büyük bir kısmı yanmıştır. Arif ise komadadır. Bütün sevenleri hastanede toplanmış Arif için dua etmektedir. Tümay ise yaşananlar karşısında büyük bir şok yaşamaktadır.
ömer Bombacının Peşinde
ömer intikam almak için hasteneden ayrılır. Solaklı'dan yardım istemeye gider. Ancak Solaklı da ömer'i şaşırtacak bir sürprizin içindedir. Işık ömer'e Arif'i kimin öldürmek istediğini söyler. ömer Cemil Ateş de dahil olmak üzere artık kimseye güvenmemektedir.
Türkeş'ten Zafer'e Ayar
Zafer, ömer'in peşine düştüğünü öğrenince Polis şefi Bekir'i ömer'in peşine salar ve ömer'i yakalar. Süleyman özmen gelişen olaylar karşısında Alparslan Türkeş'le temasa geçer.
Tümay'ın Yıkımı
Zafer Erbay gelişen olaylar karşısında adeta bir canavara dönüşür. Bir yandan masum insanların hayatlarıyla oynarken, ailesi de paramparşa olmuştur. En sevdiği varlığı olan kızı Tümay ise öğrendikleri karşısında yıkılmıştır. Tümay, artık kendisi için çılgın ama tek bir yolun kaldığını düşünür.