Sevda Kuşun Kanadında


Sevda Kuşun Kanadında 24.Bölüm Özet


Sinsi Tuzak
Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan TRT1'in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında heyecan dolu bir bölümler geliyor.
Bu Cuma 24. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak dizide, Kaşıyaralı'nın ömer'den intikam almak için kurduğu sinsi tuzağı, Asım'ın zor kararını, genç Numan Kurtulmuş'u ve babası Doktor İsmail Niyazi kurtulmuş'u izleyeceğiz.
ömer'in Sınavı
ömer'in Kaşıyaralı'dan intikam almak için yaptığı plan başarılı bir şekilde işlemiştir. Kaşıyaralı canını kurtarmıştır ancak alemde büyük bir itibar kaybına uğramıştır. Hemen harekete geçen Kaşıyaralı, ömer'e karşı sinsi bir plan yapar. ömer bu hamleyi hiç beklememektedir. Canevinden vurulan ömer hayatının sınavıyla karşı karşıyadır.
Asım Ne Yapacak
Asım ise peşine düşen ajanla karşı karşıya gelmiştir. Ancak ajan tek başına değildir. Onu koruyan birileri vardır. Ajan Asım'ı projeleri vermezse Elif'i öldürmekle tehdit eder. Bir yanda Elif bir yanda hayatını adadığı Milli Silah projesi... İşin içine Leyla da girince olaylar iyice karmaşık bir hal alır. Zafer'in ise bütün amacı Asım'ın silah projesini ortadan kaldırmaktır.
Küçük Numan Kurtulmuş
Nişanlısı Mustafa ile problemler yaşayan Zeynep hastalanmıştır. Ve bu durumdan kimsenin haberi yoktur. Babası Hüsnü'den habersiz Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş'un muayenehanesine gider. Henüz gençlik döneminin başında olan Numan Kurtulmuş da babasının yanındadır.