Sevda Kuşun Kanadında


Sevda Kuşun Kanadında 21.Bölüm Özet

Türkiye'nin 70'li yıllarını anlatan TRT1'in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında bu hafta da Türkiye'nin yakın tarihini aydınlatmaya devam ediyor.
Bu Cuma 21. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak dizide, Kabadayılar dünyasına giren ömer'in raconunu ve Zafer'in Asım'ın projesini engellemek için yaptığı planı izleyeceğiz.

Duygusallığa Yer Yok

Ocak başkanlığını bırakarak “Kabadayılar Dünyası”na hızlı bir giriş yapan ömer'in artık kendi kurallarını koyma vakti gelmiştir. “Solaklı artık yok. Ben benden öncekilere benzemem” diyerek kendi rocanunu keser. Bu arada geçmişi ömer'in peşini bırakmaz. Filiz hala aklındadır ancak yeni hayatında duygusallığa yer yoktur.

Amiral'in Zafer Planı

Zafer Erbay Asım'ın karşısına bir kez daha çıkmıştır. Zafer, silah projesiyle yakından ilgilenir. Bunun için komisyondakilerin görüşünü etkilemek için plan yapar. Amiral ise Zafer'in işini bitirmeye kararlıdır. Bunun için Bekir'e reddedemeyeceği bir işbirliği teklifi yapar.

üniversite Karışıyor

Erbakan Hoca'nın referansıyla üniversiteye kabul edilen Asım ilk girdiği derste parkalılar tarafından protesto edilir. üniversite karışır. Diğer yandan Asım silah çizimleriyle ilgili komisyondan çıkacak kararı sabırsızlıkla beklemektidir. Kararı ise Zafer Erbay bildirecektir.