Sevda Kuşun Kanadında


Sevda Kuşun Kanadında 25.Bölüm Özet

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında’da heyecan devam ediyor.
Bu Cuma 25. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak dizide, Filiz’in kaçırılması sonrası gelişen olaylar ve Erbakan’ın parti kurmak çalışmaları ekrana geliyor.
Ömer Çılgına Döner
Ömer, Kaşıyaralı’nın adamları tarafından gözlerinin önünde kaçırılan Filiz’i kurtarmak için hemen harekete geçer. Çılgına dönen Ömer, ne pahasına olursa olsun Filiz’i kurtarmak zorundadır. Kaşıyaralı ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Silahını çeken Ömer yapacağı bir hatanın Filiz’in hayatına malolacağını iyi bilmektedir. 
Erbakan Parti Kuruyor
Erbakan Hoca halkın yoğun ilgisi üzerine parti kurmaya karar verir. Kuracağı partinin adı Milli Nizam Parti’dir. Büyük bir basın toplantısıyla MNP’nin kuruluşu duyurulacaktır. Yol arkadaşları da Hoca’nın yanındadır.
Zafer Gazeteyi Basar
Leyla’nın Asım’la ilgili yaptığı haber Zafer’i çıldırtmıştır. Zafer’in baskısıyla Leyla gazeteden istifa eder. Hiç ummadığı bir yerden Leyla’ya iş teklifi gelir.
Zeynep’in Hastalığı
Zeynep’in tahlil sonuçlarına bakan Elif, durumun hiç de iyi olmadığını görür.  Bunu söylemez; ancak Zeynep herşeyin farkındadır ve nişanlısı Mustafa’yı kendinden uzaklaştırmanın yollarını aramaya başlar.