Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 10.Bölüm

Ana Kuzusu'nda ikinci haftanın son gününde eleme finali heyecanı var. 2 Aralık Cuma günü yayınlanacak bölümde bir yarışmacı annesiyle birlikte Ana Kuzusu'nda elenecek. Ana Kuzusu'ndan hangi kızın annesiyle birlikte eleneceği ise yapılacak 3 özel oyundan sonra belli olacak
Kızlar, eleme finali öncesinde 3 özel oyunda 6 altını kazanmak için mücadele edecek. Zamana karşı yapılacak 3 özel oyun sonunda değerlendirmeyi sunucu özlem Balcı yapacak.
özel oyunlar öncesinde Elif Gülcanoğlu'nun 13 altını var. Eslem Kurnaz, 14 altına sahip. Seda Şan'ın 18 altını bulunuyor. Simge Yılmaz'ın ise 19 altını bulunuyor.
Ancak, 6 altının sahibini bulacağı 3 özel oyunlar dengeleri tamamen değiştirebilir. özel oyunlar sonunda Ana Kuzusu'nda elenen acaba kim olacak?

İlk özel oyun, ayakkabı bağcığındaki kördüğümü çözme olacak. 4 yarışmacı kız, ayrı ayrı olarak 5 dakikalık sürede ayakkabı bağcığındaki kördüğümü çözmeye çalışacak.
Diğer özel bir oyun ise havuç rendeleme olacak. Yarışmacılar, yine ayrı ayrı olarak 5 dakikalık süre içinde en çok havucu rendelemeye çalışacak.
özel oyunların son oyunu ise çorap katlama olacak. Yarışmacı kızlar, kendilerine tanınan süre içinde çorapların tekini bularak katlama mücadelesi verecek.
özel oyunlarda dağıtılacak 6 altınla birlikte hafta boyunca en az altını toplayan yarışmacı, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'ndan elenecek. Elenecek yarışmanın yerine hafta başında yeni bir anne-kız yarışmaya dahil olacak.

diğer bölümler :