Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 25.Bölüm

Ana Kuzusu'nda bugün 5.haftanın eleme heyecanı yaşanacak. 23 Aralık Cuma günü yayınlanacak 25. bölümde yarışmacılardan biri, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'na veda edecek.
5.haftada elenecek yarışmacı, bugün yapılacak 3 özel oyundan sonra belli olacak. 13 altının dağıtılacağı özel oyunlar, dengeleri tamamen değiştirebilecek.
Zamana karşı yapılacak özel oyunlar sonunda değerlendirmeyi sunucu özlem Balcı yapacak.
5. haftanın eleme finalinde ilk özel oyun, yaprak sarma olacak. Yarışmacılar, kendilerine verilen sürede, en çok yaprağı sarmaya çalışacak.
Ana Kuzusu'nda eleme finalinde diğer bir özel oyun ise damacana taşıma olacak. 4 yarışmacı kız, su dolu damacanaları en kısa sürede mutfağa taşıma mücadelesi verecek.
özel oyunların son oyunu ise denizden kömür çıkarma olacak. Yarışmacı kızlar, soğuk Karadeniz sularında en çok kömürü toplamaya çalışacak.
özel oyunlar sonunda dağıtılacak 13 altınla birlikte hafta boyunca en az altını toplayan yarışmacı, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'ndan elenecek. Elenecek yarışmanın yerine hafta başında yeni bir anne-kız yarışmaya dahil olacak.
Ana Kuzusu'nda 5. hafta sonunda elenen kim olacak? İlk haftadan bu yana yarışmada bulunan Seda Şan ve Elif Gülcanoğlu, yollarına devam edecek mi? Yarışmaya 3. hafta giren Hülya Tosun elenecek mi? Yoksa bu hafta yarışmaya giren Cansu Demirci, ilk haftasında Ana Kuzusu'na veda mı edecek?

diğer bölümler :