Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 35.Bölüm

Ana Kuzusu'nda bugün 7.haftanın eleme heyecanı yaşanacak. 6 Ocak Cuma günü yayınlanacak 35. bölümde yarışmacılardan biri, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'na veda edecek.
7.haftada elenecek yarışmacının kim olacağı ise yapılacak 3 özel oyundan sonra belli olacak. 16 altının sahibini bulacağı özel oyunlar, dengeleri tamamen değiştiriyor. Haftaya boyunca en az altını alan bir yarışmacı, özel oyunlarda topladığı altınlarla elenmekten kurtulabiliyor. Zamana karşı yapılacak özel oyunlar sonunda değerlendirmeyi ise sunucu özlem Balcı yapıyor.
7. haftanın eleme finalinde ilk özel oyun, tesbih dizme olacak. Yarışmacılar, 15 dakika süre içinde en güzel tesbihi dizmeye çalışacak.
Ana Kuzusu'nda eleme finalinde diğer bir özel oyun baklava hamuru açmak olacak. 4 yarışmacı kız, verilen süre içinde en ince baklava hamurunu açmak için mücadele verecek.
özel oyunların son oyunu ise çöp toplama olacak. Yarışmacı kızlar, ormanda çöp toplayarak hem yarışacak hem de doğayı korumaya katkıda bulunacak. Verilen süre içinde en çok çöp toplayan yarışmacı kız, 6 altın kazanacak.
özel oyunlar sonunda dağıtılacak 16 altınla birlikte eleme finalinde, en az altını toplayan yarışmacı, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'ndan elenecek. Elenecek yarışmanın yerine hafta başında yeni bir anne-kız yarışmaya dahil olacak.
Ana Kuzusu'nda 7. hafta sonunda elenen kim olacak? İlk haftadan bu yana yarışmada bulunan Seda Şan ve Elif Gülcanoğlu, yollarına devam edecek mi? Yarışmaya 6. hafta giren Seda Kübra mı elenecek? Yoksa bu hafta yarışmaya giren Bahar, ilk haftasında Ana Kuzusu'na veda mı edecek?

diğer bölümler :