Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 52.Bölüm

1000 altın ödüllü Ana Kuzusu hafta içi her gün TRT1'de ekrana geliyor. özlem Balcı'nın sunduğu yarışmada, kızlar görevleri yapıyor, anneler onları altınla ödüllendiriyor.
Yarışmanın 31 Ocak Salı günü yayınlanacak 52. bölümünde kızlar, yapacakları görevlerde yine rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışacak.
İlk haftasından bu yana yarışmada olan ve elenmeden 11. haftaya kadar gelmeyi başaran Elif Gülcanoğlu'nun, bugünkü görevi bahçedeki masa ve sandalyeleri korumaya almak olacak. Elenmeden 11. haftaya gelmeyi başaran diğer bir yarışmacı olan Seda Şan ise peçeteleri katlayacak.
Yarışmada 5. haftasına giren Bahar Mustafaeva, mutfak görevinde buz kalıbında çikolata yapacak. Nur önal'ın görevi ise teraryum yapmak olacak.
Kızların yaptıkları görevler, gün sonunda anneler tarafından değerlendirilecek. Anneler, kendilerine verilen 4 altını başarılı buldukları kızlara ödül olarak verecek. Ancak, hiçbir anne kendi kızına ödül veremeyecek. Bakalım gün sonunda hangi kızımız hangi anneden kaç altın alacak?

diğer bölümler :