Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 20.Bölüm

Ana Kuzusu'nda 4. Haftanın eleme heyecanı yaşanacak. 16 Aralık Cuma günü yayınlanacak 20. bölümde yarışmacılardan biri, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'na veda edecek. Kimin eleneceği ise bugün yapılacak 3 özel oyundan sonra belli olacak.
özel oyunlar öncesinde Seda Şan'ın 19 altını bulunuyor. Hülya Tosun'un 18 altını var. Emire Ertuğral, 15 altına sahip. Elif Gülcanoğlu'nun ise 12 altını var.
Ancak, 3 özel oyun, dengeleri tamamen değiştirebiliyor. çünkü özel oyunlar sonunda toplam 9 altın sahibini bulacak. Zamana karşı yapılacak özel oyunlar sonunda değerlendirmeyi sunucu özlem Balcı yapacak.
4.haftanın eleme finalinde ilk özel oyun, yastık doldurma olacak. Yarışmacılar, kendilerine verilen süre içinde en çok yastığı doldurmaya çalışacak.
Ana Kuzusu'nda eleme finalinde diğer bir özel oyun ise soğan ve patates doğrama olacak. 4 yarışmacı kız, kendilerine verilen süre içinde en çok soğan ve patatesi doğramak için mücadele edecek.
özel oyunların son oyunu ise bebek giydirmek olacak. Yarışmacı kızlar, en kısa sürede oyuncak bebekleri giydirmeye çalışacak.
özel oyunlar sonunda dağıtılacak 9 altınla birlikte hafta boyunca en az altını toplayan yarışmacı, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'ndan elenecek. Elenecek yarışmanın yerine hafta başında yeni bir anne-kız yarışmaya dahil olacak.
Ana Kuzusu'nda 4. Hafta elenen kim olacak? İlk haftadan bu yana yarışmada bulunan Seda Şan ve Elif Gülcanoğlu, yollarına devam mı edecek? Yarışmaya 3. Hafta giren Hülya Tosun elenecek mi? Yoksa 4.hafta başında yarışmaya giren Emire Ertuğral, ilk haftasında Ana Kuzusu'na veda mı edecek?

diğer bölümler :