Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 30.Bölüm

Ana Kuzusu'nda bugün 6.haftanın eleme heyecanı yaşanacak. 30 Aralık Cuma günü yayınlanacak 30. bölümde yarışmacılardan biri, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'na veda edecek.
6.haftada elenecek yarışmacının kim olacağı ise yapılacak 3 özel oyundan sonra belli olacak. 12 altının sahibini bulacağı özel oyunlar, dengeleri tamamen değiştirebiliyor. Haftaya boyunca en az altını alan bir yarışmacı, özel oyunlarda topladığı altınlarla elenmekten kurtulabiliyor. Zamana karşı yapılacak özel oyunlar sonunda değerlendirmeyi ise sunucu özlem Balcı yapıyor.
6. haftanın eleme finalinde ilk özel oyun, kaşıkla yumurta sarısını taşımak olacak. Yarışmacılar, kırdıkları yumurtaların sarısını kaşıkla bir yerden bir yere taşımaya çalışacak.
Ana Kuzusu'nda eleme finalinde diğer bir özel oyun kahve öğütme olacak. 4 yarışmacı kız, kendilerine verilen süre içinde kahve değirmeninde en çok kahveyi öğütmek için mücadele edecek
özel oyunların son oyunu nar ayıklama olacak. Yarışmacı kızlar, kendilerine verilen süre içinde en çok narı ayıklamaya çalışacak.
özel oyunlar sonunda dağıtılacak 12 altınla birlikte hafta boyunca en az altını toplayan yarışmacı, annesiyle birlikte Ana Kuzusu'ndan elenecek. Elenecek yarışmanın yerine hafta başında yeni bir anne-kız yarışmaya dahil olacak.
Ana Kuzusu'nda 6. hafta sonunda elenen kim olacak? İlk haftadan bu yana yarışmada bulunan Seda Şan ve Elif Gülcanoğlu, yollarına devam edecek mi? Yarışmaya 5. hafta giren Cansu Demirci elenecek mi? Yoksa bu hafta yarışmaya giren Seda Kübra, ilk haftasında Ana Kuzusu'na veda mı edecek?

diğer bölümler :