Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 53.Bölüm

4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu'nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam ediyor. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları yine zorlu görevler bekliyor.
Ana Kuzusu'nun 1 Şubat çarşamba günü yayınlanacak 53. bölümünde Bahar Mustafaeva, bahçede bisiklet temizliği ve bakımı yaparken, Nur önal, yorgan ve yastıkları vakumlamaya çalışacak.
Yarışmada 11.haftasına giren Elif Gülcanoğlu, mutfak görevinde ayçöreği yapacak. Yarışmada 11.haftasına giren diğer bir isim olan Seda Şan ise ahşap kutu boyayacak.
Ana Kuzusu'nun bu bölümünde ayrıca, konusunda uzman bir misafiri olacak. Diyet ve Akupunktur Uzmanı Doktor Murat Topoğlu, sağlıklı beslenme ve kolay kilo verme konularında önerilerde bulunacak.
Kızların yaptıkları görevler, gün sonunda anneler tarafından değerlendirilecek. Anneler, kendilerine verilen 4 altını başarılı buldukları kızlara ödül olarak verecek. Ancak, hiçbir anne kendi kızına ödül veremeyecek. Bakalım gün sonunda hangi kızımız hangi anneden kaç altın alacak?

diğer bölümler :