Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 59.Bölüm

Kızların görevleri yaptığı, anneleri onları altınla ödüllendirdiği Ana Kuzusu, hafta içi her gün TRT1'de ekrana geliyor. özlem Balcı'nın sunduğu yarışmada, büyük ödül 1000 altına giden yolda, kızlar rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışıyor.
Ana Kuzusu'nun 9 Şubat Perşembe günü yayınlanacak 59. bölümünde yarışmacı kızları yine zorlu görevler bekliyor. Bahar Mustafaeva, gömlekten nar lekesi çıkarmaya çalışacak. Nur önal'ın görevi ise abajur temizlemek olacak.
İlk günden bu yana yarışmada bulunan ve elenmeden 12. haftaya gelmeyi başaran Elif Gülcanoğlu, mutfak görevinde makarna pasta yapacak. 12. haftaya gelmeyi başaran diğer bir yarışmacı olan Seda Şan ise mevlüt şekeri için külah hazırlayacak.
Seda Şan'ın görevi sırasında Vaiz Şadiye çimen Bayraktar, Ana Kuzusu evine misafir olacak. Vaiz Şadiye çimen Bayraktar, mevlütün önemi üstüne anneler ile sohbet edecek.
Gün sonunda kızların yaptıkları görevler, anneleri tarafından değerlendirilerek altınla ödüllendirilecek. Bakalım gün sonunda anneler, kendilerine verilen 4'er altını hangi kızlara ödül olarak verecek?

diğer bölümler :