Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 55.Bölüm

TRT1'de hafta içi her gün ekrana gelen ve özlem Balcı'nın sunduğu 1000 altın ödüllü Ana Kuzusu'nda büyük finale doğru adım adım yaklaşılıyor.
Ana Kuzusu'nun 3 Şubat Ocak Cuma günü yayınlanacak 55. bölümünde özel oyunlar yer alacak. 16 altının sahibini bulacağı özel oyunlar, hafta birincisini belirlemede büyük rol oynayacak. Zamana karşı yapılacak özel oyunlar sonunda değerlendirmeyi ise sunucu özlem Balcı yapacak.
11. haftanın finalinde ilk özel oyun, giysileri koliye yerleştirme olacak. Yarışmacılar, giysileri en kısada sürede düzgün bir şekilde koliye yerleştirmeye çalışacak.
Hafta finalinin diğer bir özel oyunu ise pazar arabası taşıma olacak. Yarışmacılar, belirlenen parkurda Pazar arabasını en kıs sürede eve getirmek için mücadele verecek.
Finalin son özel oyunu ise Gaziantep yöresine özgü olmasıyla tanınan yuvalama yapmak olacak. Yarışmacılar, 10 dakika içinde en çok yuvalamayı yapmayı çalışacak.
özel oyunlarda dağıtılacak 16 altınla birlikte hafta boyunca en çok altını toplayan yarışmacı, 11.haftanın birincisi olacak. Bakalım, özel oyunlar sonunda en çok altını kim alacak? Hafta birincisi kim olacak?

diğer bölümler :