Ana Kuzusu


Bu bölümün tamamı ve daha fazlası Tabii’de!

Ana Kuzusu 44.Bölüm

Ana Kuzusu'nda kızlar, görevleri yapıyor, anneleri onları altınla ödüllendiriyor. Büyük ödül 1000 altına giden yolda, kızlar rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışıyor.
Ana Kuzusu'nun 19 Ocak Perşembe günü yayınlanacak 44. bölümünde 4 yarışmacı kızı, yine zorlu görevler bekliyor. İlk günden bu yana yarışmada bulunan ve elenmeden 9. haftaya gelmeyi başaran Elif Gülcanoğlu, eski kravattan telefon kılıfı yapacak.
Elif Gülcanoğlu gibi 9. haftaya kadar gelmeyi başaran diğer bir yarışmacı olan Seda Şan ise doğal temizlik maddeleri kullanarak pas lekesini çıkarmaya çalışacak.
Ana Kuzusu evinde 3. haftasına giren Bahar Mustafaeva, mutfak görevinde bir mantı türü olan hingel yapacak. İlayda Arat ise bulaşıkları makineye yerleştirme görevini yerine getirecek.
Kızların yaptıkları görevleri değerlendiren anneleri ise beğendikleri kızları altınla ödüllendirecek. Bakalım gün sonunda anneler, kendilerine verilen 4'er altını hangi kızlara takacak?
Ana Kuzusu'nun 44. Bölümünde ayrıca bir misafiri olacak. Müzisyenliğinin yanı sıra geri dönüşüm uzmanlığı ile tanınan Zeliha Sunal, ambalaj malzemelerinin nasıl değerlendirileceğini örnekleriyle anlatacak.

diğer bölümler :